Ktorú zručnosť si chcete rozvinúť ako ďalšiu?

Úspech si vyžaduje sústavný rast a učenie sa. Ale ako sa dozviete, ktoré rozvojové opatrenie vám prinesie ten najväčší úžitok?

  • Najprv sa pozrite, kde sa prekrývajú potreby organizácie s tým, čo vy považujete pre seba za najuspokojivejšie. Ak pôsobíte vo výrobe, môžete odhaliť niekoľko dôležitých oblastí zlepšenia, ktoré podporia aj biznis – napríklad naučiť sa lepšie riadiť veľké zákaznícke projekty a podstatne tým znížiť dobu potrebnú pre ich ukončenie a odovzdanie.
  • Potom sa zamyslite nad tým, kde môžete dosiahnuť mimoriadny úspech pri tých schopnostiach, čo si chcete rozvinúť. Ak už ste sami dobre zorganizovaní, uschopňuje vás to pustiť sa do tém ako riadenie komplexných projektov.
  • Nakoniec si úprimne zhodnoťte, nakoľko vás dané zručnosti osobne zaujímajú a bavia. Dôležité je, aby ste si zvolili niečo, čo vašu organizáciu pohne dopredu, využije vaše  silné stránky a súčasne vás to bude baviť natoľko, aby ste sa učili novým veciam.

 724 total views,  1 views today

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.