Ivan Košalko: Nikdy som nemal taký silný pocit užitočnosti ako teraz

Franco Giampaoletti
bývalý HR riaditeľ koncernu SEVES

„Počas mojej práce pre SEVES, multinárodnú skupinu firiem, pôsobiacu v oblasti vysokonapäťových izolátorov, som mal to potešenie spolupracovať s Ivanom na viacerých medzinárodných projektoch.

Podnik prechádzal procesom hĺbkovej reštrukturalizácie, spojenej s globálnym redizajnom dodávateľských reťazcov, znižovaním nákladov a relokáciami výrobných kapacít.

V takomto hektickom prostredí bol pre mňa Ivan solídnym partnerom, ktorý v sebe spájal dobrú strategickú víziu i fokus na denný biznis. Veľmi ľahko sme sa dokázali na seba vzájomne naladiť, čo nám umožnilo dohodnúť plán, ako zmeny rýchlo zaviesť.

K najsilnejším zručnostiam Ivana patria hlboké technické vedomosti a schopnosť aplikovať princípy štíhlej produkcie, ktoré sa navyše spájajú s veľmi príjemným spôsobom vystupovania.

Inými slovami, Ivan je pre mňa vynikajúci profesionál a dobrý človek, niekto, koho rozhodne chcete mať po svojom boku, keď sa potrebujete plaviť po rozbúrenom mori.“

 20,076 total views,  14 views today

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.