Malý test osobnosti ;-)

Tu je malý (a nie až taký seriózny 😉 ) test manažérskej osobnosti… Spočíva v tom, že si z obrázkov dverí a krajinky za nimi vyberiete ten, ktorý vás najviac oslovuje. A potom si o sebe prečítate…


Pri prerábke firemnej stránky www.ibispartner.sk sme úplne zrušili Čitáreň, v ktorej okrem vybraných článkov z Manažéra bolo aj množstvo článkov, ktoré vyšli v našich niekdajších newsletteroch SuperTip a Prezentačné tipy. Keďže niektoré z nich obsahujú ešte aj dnes užitočné informácie a tipy, budeme ich každý piatok v tejto rubrike pravidelne zaraďovať do databázy starších článkov.

Dnešný článok je z blogu z 1. 4. 2015.

Ak ste si vybrali 1, vaša cesta je oslobodzujúca. Ste osoba, čo potrebuje veľa priestoru. Potrebujete voľnosť robiť si po svojom a uprednostňujete cestu, ktorú si sami utvárate, hlavne takú s nekonečnými možnosťami a voľbami terénu. Nechcete sa cítiť obmedzovaní a ste vysoko nezávislí, dokonca rebelanti, ale konfrontáciám sa vyhýbate. Skôr pasívne odolávate niekomu alebo niečomu. Neznášate, keď vás naháňajú, aby ste robili rýchlo-rýchlo. Potrebujete čas na to, aby ste si vychutnali život. Ten si vychutnávate príliš na to, aby ste priťahovali pozornosť k sebe.

Ak ste si vybrali  2, vaša cesta je súkromná, vaša vlastná vec. Ste človek, čo cestuje sám. Radi pozorujete, rozmýšľate a triedite to, čo máte v hlave. Uprednostňujete cestu pre jedného. Nemáte problém stretnúť sa s ostatnými, keď dorazíte, ale najprv potrebujete čas osamote so sebou. Ste veľmi originálni a s ostrým myslením. Vnímate svet originálnym spôsobom a iných váš uhol pohľadu obohacuje. Ste tak trochu vlk-samotár, ale ak si urobíte priestor pre iných, dokážete si vybudovať dobré priateľstvá, pretože máte pre iných porozumenie.

Ak ste si vybrali 3, vaša cesta je pestrá. Ste veľmi zaangažovaní a obľúbení. Milujete byť súčasťou diania… Chcete všetko zažiť. Vaša cesta je najlepšie plná farieb, vzrušenia a krásy. pre vás je viac o samotnom cestovaní než o dorazení do cieľa… Ste zvedaví a dychtíte dozvedieť sa viac. Radi začínate rozhovory a kladiete veľa otázok. Ste intelektuálne zdatní a vtipní. Napadá vás viac vtipných replík, než dokážete použiť, a hravo dokážete rozosmiať ľudí.

Ak ste si vybrali  4, vaša cesta je vzrušujúca. Stále sa deriete vpred, do neznáma. Púšťate sa do vecí a o dopadoch špekulujete až potom. Najlepšia cesta pre vás je nepredvídateľná, možno až trošku desivá. Neznámo vás priťahuje. Nemáte problém porušovať pravidlá a niekedy sa nezdržiavate ohľadmi. Ste povestní tým, že najprv režete a až potom meriate, ale obvykle vám to nejako vychádza. Ste veľmi spontánni a vyhľadávate vzrušenie. Mienite si čo najviac vychutnať ten čas, čo máte k dispozícii!

Ak ste si vybrali  5, vaša cesta je pohodová. Uprednostňujete pokoj a nerobíte okolo seba veľkú vodu. Ste veľmi spokojní a nemáte radi starosti. Vaša ideálna cesta je zjavná, pevná a príjemná. Chcete si ju vychutnávať a chcete vedieť, kam máte namierené. Kedykoľvek môžete, vyberiete si ľahšiu cestu. Život sám o sebe je dostatočne ťažký a nemáte v úmysle si ho ešte aj komplikovať. Ľudí okolo seba podporujete a ste pre nich spoľahlivou oporou. Ste povestní tým, že máte veľmi zdravý, “sedliacky” uhol pohľadu a netrpíte náhlymi výkyvmi nálad.

Ak ste si vybrali  6, vaša cesta je tichá. Ceníte si samotu vo všetkých aspektoch svojho života. Viete stráviť dlhý čas osamote bez toho, aby ste si prichodili osamelo. Najlepšia cesta pre vás je tá pokojná, tichá. Chcete všetko absorbovať bez toho, aby vás to zavaľovalo dojmami. Hľadáte zmysel vo všetkom, čo sa deje. Žijete svoj život veľmi vedome – myslením rovnako ako konaním. Nemáte radi davy, ale máte radi ľudí. Vysoko si ceníte autentické vzťahy a uprednostníte kontakt v úzkom kruhu, najradšej jeden k jednému.

A ak ste si vybrali niečo, čo vám nesadlo, tak “prvý apríl!”

 12,492 total views,  12 views today

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.