Nová databáza pre zamestnávateľov

Ústredie práce sociálnych vecí a rodiny prináša novinku v HR svete…ISTP. Jedná sa o bezplatnú databázu všetkých nezamestnaných osôb, ktorá sa otvára zamestnávateľom. Zamestnávatelia môžu pracovať s osobnými profilmi uchádzačov o zamestnanie, ktorí sú v evidencii úradov práce, sociálnych vecí a rodiny alebo sa v ISTP zaregistrovali s úmyslom zmeniť prácu, nájsť si lepšie zamestnanie alebo dať registrovaným zamestnávateľom k dispozícii svoj profesijný profil a uchádzať sa o lepšiu kariéru. Dôležitou súčasťou je súhlas všetkých zúčastnených so sprístupnením svojich údajov, vrátane životopisov.

ISTP ponúka sofistikovaný systém párovania vhodných kandidátov s voľnými pracovnými miestami.

Zamestnávatelia on-line dostávajú informácie o najvhodnejších kandidátoch na zverejnené voľné pracovné miesta a tí, ktorí miesto hľadajú dostávajú on-line informáciu o pracovných miestach šitých na mieru, t.j. na ktoré spĺňajú zadané požiadavky zamestnávateľa. Systém na základe zadaných požiadaviek a parametrov zamestnávateľa vygeneruje zoznam tých najlepších kandidátov. Emailová a SMS notifikácia, či možnosť využitia automatických exportov voľných pracovných miest zo stránok alebo systémov zamestnávateľa je samozrejmosťou.

Práca s ISTP je jednoduchá – je potrebných iba zopár kliknutí. Stačí si do vyhľadávača napísať www.istp.sk, bezplatne sa zaregistrovať a cesta za hľadaním vhodného uchádzača sa môže začať.

  1. novembra 2013 sa ISTP stalo dennodennou súčasťou personalistiky na Slovensku. Za tri dni sa do ISTP bezplatne registrovalo 350 zamestnávateľov a zverejnilo vyše 100 pracovných miest. Rovnako ISTP zlomilo 100 000 návštevnosť.

 3,892 total views,  3 views today

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.